Paketleme

Tüm Nakliyat işlemlerinde en önemli adımlardan ilkinin paketleme ve paketleme malzemleri olduğu prensibiye çalışır.

  Zira ister nakliyat ister depolama olsun neticede iyi bir paketleme ile en iyi şekilde eşyalar korunmuş olur. Paketleme malzemleride son derece önemli ve dikkatli seçilmelidir. bir piyanoyu paketlemekle bir bazayı paketlemek farklı teknik ve paketleme malzemeleri gerektirir. ortak nokta herikisinde de paketlemeyi uzman personelin yapmasıdır.

   Evden eve taşımacılığın en önemli adımlarından biridir paketleme. Paketleme de uzman elemanlarla paketlenecek eşyaya göre paketleme malzemeleri ve teknikleri kullanılmalıdır. Amaç Eşyaların hasarsı olarak müşteriye yeni adresinde teslim edilmesidir. Evden eve nakliyat, depolama ve eşya taşıma işlemlerinde eğer eşyalar doğru bir şekilde ve doğru malzemeler ile paketleme yapılmazsa büyük hasarlar meydana gelebilir. Böyle bir taşıma tam bir felakettir.

bu tip durumlarla karşılaşmak için konusunda uzman firmaları seçin. Ağbaba Nakliyat; gerek Paketleme konusundaki uzman personeli, gerek paketleme teknikleri ve kullanılan paketleme malzemleri ile müşterilerine evden eve nakliyat konusunda kusursuz hizmet verme anlayışındadır.


 

 

Resimler

Ek Hizmetler

Ambalaj paketleme

Parça Eşya Sevkiyatı

Eşya Depolama

Sigortalama- Lojistik hizmetler

İrtibat bilgilerimiz

Telefon: 0242 344 71 73
Telefon: 0532 267 53 04
E-Mail: info@evdeneveantalyanakliyat.info
Adres: Sedir Mh. 729.Sk No:10 Zambak Apt.
Web : yenitorosnakliyat.com
Web : antalyaevdenevenakliyatantalya.com
Web : antalyaevdenevetasima.com
Web : evdeneveantalyanakliyat.info
Web : nakliyatevdeneveantalya.com